Co jest dobre na cerę naczynkową?

Co jest dobre na cerę naczynkową? jakich witamin należy używać ? czy może są jakieś składniki które można znaleść w formie kremu które by były dobre do takiej cery ? używam redblocker jest nawet niezły ale jednak chciałbym wspomóc pielęgnacje skóry jeszcze innymi składnikami z góry dziękuje :)

Witam serdecznie,

Proponuje dobierać kremy przeznaczone do pielęgnacji cery naczyniowej.
Składnik poniżej wykazują działanie łagodzące, nawilżające a cześć z nich wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych:
alantoina, aloes, escyna- w wyciągu z kasztanowca, panthenol, bioflawonoidy, wit E.
Proszę też myć twarz delikatnymi preparatami np z serii Emolium.
Ważnym elementem w pielęgnacji cery naczyniowej jest zabezpieczanie zimą buzi kremem natłuszczającym zaś latem stosowanie kremów z filtrem minimum SPV 30.
Jeśli jest Pani w górach to proszę pamiętać również o kremie z filtrem ponieważ słońce ostro tam operuje.

Pozdrawiam
Anna Adamowicz
www.instytutadamowicz.pl