Czy taka cera może zmienić się w naczyniową?

Czy cera plytkounaczyniona (sporadyczny rumieniec emocjonalny) zawsze staje się cera naczyniowa (z widocznymi naczyniami) lub z utrwalonym rumieniem?

Dzień dobry

niestety tak, płytko unaczyniona skóra jest bardzo dobrym podłożem do powstania cery naczyniowej, czy tez trądziku różowatego, dlatego tak ważne jest szczególne postępowanie z taką cerą. Na co dzień odpowiednia pielęgnacja, rezygnacja czy tez ograniczenie pewnych nawyków zaostrzających zmiany oraz profesjonalne zabiegi kosmetologiczne są wstanie wzmocnić naczynia, pogrubić skore itp zapobiegając tym samym, aby skóra taka nie była naczyniową czy tez ze zmianami trądzikowymi. Zapraszam na indywidualną konsultacje kosmetologiczną w celu zaplanowania pielęgnacji domowej i ew. gabinetowej.

Pozdrawiam serdecznie
Justyna Sobczyńska
Flawless skin