Czy istnieją jakieś leki, które wspomagają gojenie ran?

Jestem w trakcie kuracji izotekiem. Miesiav temu miałam usunięty guz z piersi i rana ciągle się nie zagoiła. Chirurg powiedział ze kazdybma swój indywidualny czas zdrowienia a poza tym nie kazał mi odstawiać izoteku. Jednak martwię się czy rzeczywiście wszystko jest w porządku. Czy istnieją jakieś leki które wspomagają gojenie ran? Coś co mogłabym stpsowac "od wewnatrz" bo na wszelkie maści na blizny jest jeszcze za wcześnie.

Dzień dobry, na blizny i uszkodzenia skóry bardzo dobrze sprawdzisz się Estgen aktywny opatrunek, natomiast jest to produkt sprzedawany jedynie w salonach kosmetologicznych, więc musi Pani znaleźć gabinet w swoim mieście który taki produkt posiada.

Pozdrawiam serdecznie

Justyna Sobczyńska

Flawless skin