Czy powinnam kontynuować zabieg?

Witam, jestem po 3 zabiegach laserowego usuwania brwi, po 3 miesiącach od ostatniego zabiegu wykonałam hennę po której dostałam uczulenie, tzn swedzenie i obrzęk brwi. Przyjmowałam wapno oraz smarowałam tribioticiem. Obrzęk się zmniejszył lecz skóra zmieniła swoją strukturę, wygląda jakby powstała blizna na brwiach. Co mogę zrobić w takiej sytuacji i czy kontynuowac usuwanie? Czy

Dzień dobry, tak na dobrą sprawę najlepiej byłoby udać się do osoby, która wykonuje zabieg laserowego usuwania makijażu permanentnego aby oceniła stan skóry.

Jeśli na brwiach jest blizna to osobiście rekomendowałbym przed zabiegiem laserowym zrobić zabieg dermapena z czynnikami wzrostu lub osocze, jeśli oczywiście nie ma przeciwwskazań zdrowotnych w celu rozluźnienia tkanki i przebudowy skóry.

Pozdrawiam serdecznie

Justyna Sobczyńska

Flawless skin