Jakie zabiegi poprawiają stan cery rumianej?

Dzien dobry. Jakie zabiegi poprawia stan cery rumianej? Do 20 roku życia cera idealna, nawilzona, dotleniona, ładny koloryt. Niestety W ciągu roku zniszczona czynnikami zewnetrznymi I braku pielegnacji przez brak wiedzy.. czy zabiegi pomogą na pozbycie się zaczerwienien? Od dziecka miałam rumiana cere Ale bezproblemowa. Rozowilam się od czasu do czasu. Teraz ten roz mam na co dzień A czasami wręcz bordo

Dzień dobry, nie istnieje jedna najskuteczniejsza metoda leczenia zmian naczyniowych, która sprawdziłaby się w przypadku każdego problemu. Kierując się wyborem urządzenia należy patrzeć na technologię w nim zamkniętą. Do skutecznego leczenia zmian naczyniowych dedykowane są urządzenia laserowe generujące odpowiednią długość fali ( lasery neodymowo - yagowe, lasery KTP, lasery pulsacyjne barwnikowe). Ponadto odpowiednio dobrana pielęgnacja domowa dedykowana cerze naczyniowej, zawierająca substancje uszczelniające naczynia krwionośne - np. ruszczyk; wyciąg z kasztanowca; arniki górskiej; substancje łagodzące - np. woda termalna, alantoina, pantenol. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.