Czy moja cera wróci do normalności?

Witam. Pol roku temu skonczylem kuracje izotretynoina. Niestety nie dbalem odpowiednio o twarz, rzadko stosowalem filtry uv (nawet w lato), nie nawilzalem ani nie natluszczalem skory twarzy. Do tej pory wystepuje u mnie rumien napadowy. Czy jest szansa zebym powrocil do stanu mojej cery sprzed kuracji? Wtedy się nie czerwienilem, nie bylo zadnego rumienia. Prosze o pomoc.

Dzień dobry, w przypadku rumienia skuteczna okazać się może seria zabiegów laserowych. Kierując się wyborem urządzenia należy patrzeć na technologię w nim zamkniętą. Do skutecznego leczenia zmian naczyniowych dedykowane są urządzenia laserowe generujące odpowiednią długość fali ( lasery neodymowo - yagowe, lasery KTP, lasery pulsacyjne barwnikowe). Pierwszym etapem powinna być konsultacja kwalifikacyjna. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.