Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 4 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jaki laser stosować do usuwania rumieni z twarzy?

Jaki jest obecnie najlepszy typ lasera do usuwania rumienia na twarzy? Około 7 lat temu miałem wykonane 2 zabiegi na policzki laserem IPL, w odstępie miesiąca, ale rumień nie został usunięty. Słyszałem, że obecnie najlepszy jest DYE-VL, czy na taki typ lasera powinienem się zapisać, by pozbyć się rumienia na twarzy?
MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu

Usuwanie blizn potrądzikowych

Trądzik to zmora wielu młodych osób. Może szpecić twarz przez długie miesiące, a nawet lata. Po trądziku mogą pozostać nieestetyczne blizny. Jak można je usunąć? Obejrzyj film i dowiedz się tego.

Dzień dobry, nie istnieje jeden "najlepszy" laser do leczenia zmian naczyniowych. Kierując się wyborem urządzenia należy patrzeć na technologię w nim zamkniętą. Do skutecznego leczenia zmian naczyniowych dedykowane są urządzenia laserowe generujące odpowiednią długość fali ( lasery neodymowo - yagowe, lasery KTP, lasery pulsacyjne barwnikowe). IPL nie jest laserem, przez co generowane przez urządzenie światło nie wykazuje takiej selektywności i precyzji jak światło laserowe. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy