Jak dbać o skórę wrażliwą z rozszerzonymi porami?

Witam, mam 27 lat, cere mieszana ale wrażliwą, szybko zaczyna się świecić i jednocześnie pękają mi naczynka. Mam rozszerzone pory i drobne wypryski. Teraz zimą dodatkowo mocno mi się wysusza. Jak dbać o taką skórę? Jaka dieta, kosmetyki i zabiegi mogłyby pomóc?

Witam! W tej sytuacji radziłbym stosować delikatne kosmetyki do cery wrażliwej i atopowej. Nie polecam kosmetyków do skóry mieszanej gdyż mogą dodatkowo podrażnić naskórek i powodować zwiększone pękanie naczynek.