Cervicitis et endocervicitis chronica cum metapalasia planoepitheliale

Proszę o przetłumaczenie wyniku. Cervicitis et endocervicitis chronica cum metapalasia planoepitheliale- margo chirurgica. Cervicitis et endocervicitis chronica. Signa infectiones HPV. Foci parvi dysplasione planoepilithelii gradus minoris et mediocris
Lek. Magdalena Pikul

Margines chirurgiczny: zapalenie przewlekłe szyjki macicy oraz metaplazja płaskonabłonkowa.
Zapalenie przewlekłe szyjki macicy. Cechy infekcji HPV. Ogniskowo dysplazja stopnia małego i średniego (CIN II).