Cervicitis hronica w wyniku badania histopatologicznego

witam, bardzo prosze o interpretacje wyników badania histopatologicznego: cervicitis hronica, brak nabłonka gruczołowego-A [M-43000] nieliczne cewki gruczołowe, krew-B A-szare wyc. do 1cm B-obfite

Witam. Wynik badania świadczy o przewlekłym zapaleniu błony śluzowej szyjki macicy. Oczywiście należy skonsultować go również z ginekologiem który zlecił wykonanie badania.