Chęć usunięcia mięśniaków macicy

Witam mam takie pytanie. Bede miala usowane miesniaki macicy. Nie wiem jaka metode mam wybrac. Mam 28 lat i chcialabym usunac poprzez pochwe poniewaz nie chce miec nacinanego brzucha. Czy po takim zabiegu zostaje sie w szpitalu jak tak to na jaki czas? I ile po takim zabiegu nie powinno sie pracowac (pracuje w sklepie spozywczym) prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Na pewno kilka w dni w szpitalu należy pozostać i długość pobytu zależy od gojenia się rany itp. po szpitalu także dostanie Pani zwolnienia i zależy ono również od reakcji organizmu na zabieg.