Chemioterapia po stwierdzeniu raka żołądka z przerzutem do wątroby

jestem w trakcie chemioterapi po stwierdzeniu raka zoladka z przerzutem do watroby .Mamwysoki poziom GGTP-370 przy normie do85. Czy istnieje mozliwosc obnizenia.Bede wdzieczny za za szybka odpowiedz.

Witam! Wysoki poziom GGTP świadczy po uszkodzonej funkcji wątroby i prawdopodobnie zaburzeniu odpływu żółci czyli cholestazie. Jedynym sposobem na jego obniżenie jest w tym wypadku leczenie choroby podstawowej.