Chemioterapia przy raku złośliwym wątroby

Chcialem spytac muj brat ma raka watroby zlosliwego z przerzutem na wezly chlonne lekarz w angli bo tam mieszka powiedzial ze nie beda juz szukac dalszych rakow bo szkoda czasu i podadza chemie najmocniejsza bo jest to rak nieuleczalny i jutro ma miec transfuzje krwi mowia ze rak jest agresywny i cala watroba chora czy juz nic sie nieda zrobic? Ile mozna zyc po chemioterapi? Prosze o odpowiedz

Opis wskazuje na zaawansowany proces nowotworowy i próbę podjęcia leczenia ratującego z myślą o zahamowaniu choroby. Jeżeli nie zostanie podjęte droga jest tylko jedna. W przypadku zaawansowanych chorych rokowanie jest bardzo niepewne.