Stosowanie metody Ashkara przy zaawansowanym raku

WITAM . jezeli rak jest jest juz nieuleczalny i niemozna nic z nim zrobic tylko pozostaje morfina to czy warto skorzystac z metody dr Ashkara? rak juz jest niestety przezutowy ale chory jeszcze normalnie wmiare funkcjonuje. z gory dziekuje za odpowiedz.

Nie mam niestety pozytywnej opinii o tej metodzie , gdyż w piśmiennictwie naukowym brak jest artykułów , doniesień , opracowań na tzw. dużym materiale, tzn. duża (np.kilka tysięcy) liczba pacjentów leczonych na ten sam nowotwór , w ten sam sposób i obserwacja co najmniej 5-letnia - TAKIE SĄ STANDARDY ŚWIATOWE WYZNACZANIA NOWYCH METOD LECZNICZYCH!!! Proszę ew. pytać onkologów leczących dotychczas , zż