Choroba Hashimoto i przejście w nietypową nadczynność tarczycy

CHORUJĘ NA CHOROBĘ HASHIMOTO I CZASAMI PRZECHODZĘ W NIETYPOWĄ NADCZYNNOŚĆ CHOROBĘ GRAVESA-BASEDOVA - ZAWSZE , JAK PRZECHODZĘ W CHOROBĘ GRAVESA-BASEDOVA PUCHNĄ MI STOPY I NAD STOPAMI I MAM STAN ZAPALNY (ZAOGNIONE NA CZERWONO MIEJSCA) - JAKIE BADANIE MUSZĘ ZROBIĆ, SKORO MOJĄ CHOROBĘ, HASHIMOTO WYKRYTO Z PRZECIWCIAŁ TARCZYCOWYCH, ABY STWIERDZIĆ CHOROBĘ GRAVESA BASEDOVA, TO MUSZĘ ZROBIĆ BADANIE PRZECIWCIAŁ TARCZYCOWYCH I PRZECIWRECEPTOROM TSH (TRAB) CZY BADANIA ANTY TPO I ANTY TG CZY TRAB

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, Pani dolegliwości są niespecyficzne dla choroby Gravesa. wszystkie badania zleca lekarz po osobistym zbadaniu pacjenta, zgodnie ze wskazaniami klinicznymi. proszę skonsultować się z endokrynologiem prowadzącym, który po zbadaniu Pani wskaże właściwe postępowanie. Pozdrawiam.