Choroba Ziarniniaka Wegenera

Witam, wstępnie podejrzewana jest u mnie choroba ziarniniaka wegenera. Chciałabym wiedzieć coś o przebiegu jej leczenia. Czy leczenie odbywa się w szpitalu i czy jest leczone chemioterapią? Czy terapia jest bolesna, towarzyszą jej wypadanie włosów i wymioty? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź ponieważ nikt mi nie chce nic na te temat powiedzieć.

Witam , za mało wiem o objawach występujących u Pani , zaawansowania procesu diagnostycznego oraz stanu ogólnego , abym mógł powiedzieć coś autorytatywnego! Szczegółowe informacje nt. ww choroby znajdzie Pani na portalu poradnikzdrowie.pl , z.żurawski