Choroba zwyrodnieniowa stawów a bóle kości ogonowej
Od roku boli mnie kosc ogonowa. Bol sie nasila i zmniejsza ale po dotknieciu wyraznie czuc ze jest obolala. Nie przeszkadza w ruchu za to utrudnia siedzenie a czasem boli nawet przy kichnieciu. Przez ostatnie dwa miesiace odczuwam rowniez bol w prawej piecie, ktory utrudnia chodzenie. Czasem mam wrazenie ze promieniuje do tylu piety czasem boli sciegno w spdzie nogi. Bol jest promiejniujacy. RTG nie wykazal zadnych zmian. Mam stwierdzona chorobe zwyrodnieniowa stawow. Co robic?

KOBIETA, 51 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie kręgosłupa. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Wskazana jest wizyta u lekarza.