Choroba zwyrodnieniowa stawów a bóle kości ogonowej

Od roku boli mnie kosc ogonowa. Bol sie nasila i zmniejsza ale po dotknieciu wyraznie czuc ze jest obolala. Nie przeszkadza w ruchu za to utrudnia siedzenie a czasem boli nawet przy kichnieciu. Przez ostatnie dwa miesiace odczuwam rowniez bol w prawej piecie, ktory utrudnia chodzenie. Czasem mam wrazenie ze promieniuje do tylu piety czasem boli sciegno w spdzie nogi. Bol jest promiejniujacy. RTG nie wykazal zadnych zmian. Mam stwierdzona chorobe zwyrodnieniowa stawow. Co robic?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie kręgosłupa. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Wskazana jest wizyta u lekarza.