Chropowaty guz na zewnętrznej stronie miejsc intymnych i kulki wokół pochwy

Witam, miesiąc temu zauważyłam u siebie dziwną narośl. Jest to chropowaty guz na zewnętrznej stronie miejsc intymnych, jest przy samym wejściu do pochwy. W ciągu miesiąca bardzo urósł, do tego wytwarzają się wokół pochwy małe "kuleczki" w dotyku są takie same jak ten guz. umówiona jestem do ginekologa dopiero za miesiąc, a to strasznie swędzi, gdy tylko tego dotykam to boli. Co mam robić ? ;((((

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany zdecydowanie powinien ocenić specjalista ginekolog, co umożliwi wdrożenie właściwego leczenia. Jeśli tylko jest taka możliwość, proszę szybciej udać się na wizytę!