Chrypka i mokry kaszel u dziecka

Witam! Moje 4-letnie dziecko chodzące do przedszkola od kilku dni ma chrypkę i mokry kaszel. Chrypkę ma tylko rano jak się obudzi, a potem już nie. Na gardełko się nie skarży. Bawi się tak jak wcześniej, może ma troszkę mniejszy apetyt. Dziecko od kilku dni pokasłuje na mokro. Jak kaszle to odrywa mu się wydzielina. Rano przed pójściem do przedszkola daję dziecku syropek z cebuli. Czy mogę puszczać do przedszkola dziecko pokasłujące na mokro czy lepiej zostawić je w domu i wyleczyć kaszel?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się z dzieckiem do lekarza pediatry, po badaniu bedzie mozna coś więcej pwoiedzięć.