Chwilowe wysypki w okolicach łokci, łydek, ramion i brzucha

witam mój problem polega na chwilowej wysypce w okolicach łokci łydek i ramion czasami na brzuchu której towarzyszy potworne swędzenie po około 30 min. zanika i skóra powraca do normalnego wyglądu jak by nigdy nic i tak kilka razy dziennie trwa to od około 8 miesięcy ostatnio sie nasila wystepuje wiecej razy na dzień krostki sa czerwone około 2 milimetrów nie za wiele proszę o jakąś odpowiedz jest to bardzo uciążliwe z góry dziękuje. Michal

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.