Chwilowe zaburzenia widzenia i naświetlania

Witam. Od maja raz na jakis czas pojawia mi sie przed oczami cos w rodzaju naswietlenia oczy, tzn gdy mrugam nawet budzac sie w nocy mam jakby plamke naswietlona na samym srodku pola widzenia, trwa to doslownie moment. Przy kazdym mrugnieciu widze ta plamke w nocy, w dzien przeksztalca sie w mgielke i jest uciazliwe, gdy zmieniam punkt patrzenia z rzeczy jasnej na ciemna. Prosze o porade. Nosze minusy, mam astugmatyzm, objawy nasilaja sie przy zmeczeniu oczu. Dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy proszę skonsultować ze specjalistą okulistą.