Skąd te zaburzenia widzenia?

Mialem zaburzenia widzenia po godzinach patrzenia w ekran telefonu pojawialy sie blyski w oczach.Kazdy atak pojawial sie po dlugim stresie lub patrzeniu w swiatlo lampy w szkole dodam tez ze mam depresje i problem z akceptacją siebie.Mialem kilka atakow najpierw zaburzenia widzenia blyski i jednym okiem widzialem na pol potem bol glowy na jednej stronie wyostrzal sie wech a gdy kladlem sie spac puszaczalo wszystko.Wczoraj mialem ucisk w skroniach i pojawil sie zez na moment alewzrok mam idealny

Dzień Dobry Panu,

Może to być reakcja objawowa na długotrwałe patrzenie Pana na ekran telefonu, który to nie jest niestety obojętny dla zdrowia, szczególnie przy pewnej wrażliwości na stany prodepresyjne.

Zawsze jest przyczyna i skutek...

Z przesłaniem tylko dobrego nastroju,
Irena Mielnik-Madej