Chwilowe zaniki widzenia i czucia

od kilku lat mam dziwną dolegliwość otóż czasami mam takie coś jak by brak sygnału w telewizorze z tym że przed oczami, momentalnie nic nie widzę tylko to mam tez dziwny dźwięk ciągły leczy wszystko słyszę co się dzieje dookoła ostatnio też dołączyła częściowa utrata nad ciałem z tym że trudno mi się utrzymać na nogach, dziwne uczucie na policzkach ostano też mam takie jak by oblewanie gorącem przed atakiem oraz mimo wolne ruchy ciałem podczas ataku. Mam pytanie co to może być. Błagam o pomoc.

" Nagłe zaburzenia orientacji, Zaburzenia czucia, Zaburzenia widzenia, Problemy z równowagą" u 19 letniego mężczyzny mogą mieć różne podłoże
Warto zrobić badania podstawowe i badanie EEG, dla oceny czynności bioelektrycznej mózgu
Jak inne objawy: problemy z pamięcią, nauką, zaburzenia snu, , nastroju??
Czy Pan pali? pije alkohol?, zażywa inne leki, może " rozrywkowe" narkotyczne??

Podane przez Pana objawy mogą mieć przyczynę neurologiczną lub krążeniową.
W celu postawienia diagnozy należy udać się do lekarza specjalisty - neurologa oraz kardiologa.