Chwilowy ból w okolicy serca

czasami odczuwam ból w okolicy serca, trwa on krótka chwile, ale nie moge sie ruszyc. po chwili przechodzi, czy to moze byc cos powaznego?

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Jeśli po chwili już nie odczuwa już Pani dolegliwości, myślę, że może być Pani spokojna, jednak dla pewności, polecam wizytę u swojego lekarza rodzinnego, celem, np. wykonania EKG.
z poważaniem
Michał Kurek