Ciągle utrzymujący się stan podgorączkowy u 4-latki

Witam, moja córka ( 4 lata) od ponad miesiąca ma ciągły utrzymujący się w granicach 37,1 - 37,5 stan podgorączkowy , ostatnio skończyła antybiotyk sudamed forte, w płucach czysto (wizyta kontrolna u lekarza) a stan powyżej 37 stopni cały czas sie utrzymuje

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli w dalszym ciągu utrzymuje się stan podgorączkowy, proponuję ponowną wizytę u pediatry.
Pozdrawiam