Ciągłe zmęczenie u 29-latki

Mam 29lat, 2dzieci. Od ok.8mies 2ciąży(obecnie dzieci maja 9m i 5lat) jestem wciąż zmęczona. Często zasypiam ok.21(kiedys chodziłam spac po półocy) i budzę się o 8 dalej niewyspana.Ok.17 mam kryzys słabosci. Nie karmię piersią od miesiąca,poprzednie 3mies tylko dokarmiałam, ostatni okres miałam 3mies.przed zajściem w ciąże. Kiepsko sie odżywiam,od 4mies.boli mnie kolano.Wyniki podwyższone: P-LCR-44,8, eozynofile-5,4, żelazo-153. Jedno dziecko ma lamblie, drugie salmonelle.(na moje wyniki czekam)

Witam! Opisane objawy mogą wiązać się z zaburzeniami funkcji tarczycy. Jej niedoczynność często daje objawy w postaci zmęczenia, senności i uczucia osłabienia. Myślę że w tej sytuacji warto ocenić jej funkcję poprzez badanie odpowiednich hormonów - TSH, fT4, fT3.