Zmęczenie, bolesność głowy a morfologia krwi

Witam.Prosiłabym o interpretację wyników płytki krwi 134 tys/ul, PDW 24,7 , MPV 15,3 ,P-LCR 65,5 , eozynofile 0,05 tys/ul i eozynofile % 0,8. Dodam, że rok temu miałam podobne wyniki (nie byłam u lekarza) i mam bóle głowy , odczuwam częste zmęczenie , często moja temperatura ciała wynosi 35,8. Czy te wyniki i objawy mogą się ze sobą łączyć. Proszę o odpowiedź. Dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu lekarskim oraz łącznej analizie powyższych badań będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.