Ciągły dyskomfort rok po rekonstrukcji nerwu łokciowego i dość długiej rehabilitacji

Witam. Ponad rok temu miałam rekonstrukcje nerwu łokciowego, przeszczep z nogi do ręki. Miałam dość długą rehabilitacje. Potem wyjechałam do pracy, a obecnie mieszkam w Niemczech, i stan mojej ręki nie ulega poprawie, do tego długi czas mam już przykurcz dłoni, mięsień koło kciuka też zbytnio nie uległ poprawie, często czuje ból w IV i V palcu, ogólnie ręka ma dużą dysfunkcje, odczuwam ciągły dyskomfort. Więc kieruje się z zapytaniem, co mam robić, czy rekonwalescencja ma tyle trwać?

Nie znam stopnia uszkodzenia , zakresu i przebiegu operacji ani efektu końcowego!!! - nie potrafie więc powiedzieć nic konkretnego!!! Mysle , że operator omówił z Panią zakładany plan rehabilitacji i zakładany efekt końcowy!!! Jesli nie - to proszę skontaktować się z nim telefonicznie i omówić sprawę!!! NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! zż