Zespół kanału łokciowego a powrót do sprawności

Maiałem zdiagnozowany zespół kanału łokciowego i miałem robioną operacje chirurgiczną 3 miesiące temu i po operacji dalej mam mniejsze czucie w IV i V palcu Chirurg powiedział że ten nerw będzie się sam regenerował i potrzeba czasu żeby ręka wróciła do normalnego stanu Pytam się ile tego czasu trzeba

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowny Panie - teoretycznie po 3 miesiącach wszystko powinno wrócić do normy - ale w rzadkich wypadkach trzeba poczekać nawet pół roku.
Serdecznie Pozdrawiam, dr n.med.Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków

Proszę pytać operatora!!! Ja nie operowałem-nie znam zakresu,przebiegu ani efektu końcowego operacji!!! Z doświadczenia wiem,że okres powrotu do w miarę normalnej sprawności może być kilka mies. do kilku lat! zż