Zabieg operacyjny przepukliny u 34-letniej osoby

Witam jestem 10 dni po operacji przepukliny typu Hernia z użyciem siatki.czuję się dobrze ból mija cięcie suche lekko opuchnięte kolor skóry normalny.jednak martwi mnie twardość miejsca cięcia jak by wszyty sznur jednak tylko wzdłuż miejsca cięcia.A gdy siadam cięcie jest jak by przyszyte do mięśni brzucha jest wyraźnie w klęśnięte nie odksztalca się jak reszta ciała czy to normalne...?proszę o odp.

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowny Panie, jest to normalny objaw, który stopniowo będzie zanikał w miarę jak siatka będzie przerastana przez tkankę tłuszczową (3-4 miesiące)
Serdecznie Pozdrawiam, dr n.med.Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków

Nie znam wielkości operacji ,jej przebiegu ani efektu końcowego-nie mogę więc odpowiedzieć autorytatywnie! Prosze wszystkie problemy omawiać z operatorem!!! zż