Ból pomimo pasa przepuklinowego po trzykrotnej operacji przepukliny pępkowej

Witam Pana Doktora! W nawiązaniu do poprzedniego listu 3krotna operacja przep.pępkowej-pytanie: Dlaczego długo ok1tydzien boli po wykonaniu pracy fizycznej mając zapięty pas przepuklinowy. Gojenie było na otwarto i jest tkanka łączna w tym miejscu. i uciśnięcie tego miejsca długo boli. Czy tak ma prawo być? Andrzej

Witam , za mało wiem o przebiegu dotychczasowych operacji , a co najważniejsze - nie wiem nic o efekcie końcowym ostatniej operacji! - nie potrafię więc powiedzieć nic autorytatywnego! Proszę szczegóły omawiać z operatorem!!! z.żurawski