Ukształtowanie pępka po operacji przepukliny pępkowej

Moje pytanie dotyczy się ukształtowania pępka po operacji przepukliny pępkowej, nacięcie było w okół pępka do połowy. Na chwile obecna trochę odstaje zadaje sobie sprawę ze nie będzie taki jak był ale czy ulegnie wklęśnięciu do środka ?

Nie znam przyczyny,przebiegu,ani efektu końcowego operacji-nie potrafię więc odpowiedzieć autorytatywnie!!! Proszę wszystko wyjaśnić z operatorem!!! zż