Czy wygląd pępka się zmieni?

Witam. Jestem 3 tygodnie po operacji przepukliny pępkowej bez użycia siatki. Może trochę panikuję, ale wydawało mi się, że pępek powinien się "wciągnąć", a w dalszym ciągu jest tak samo wypukły. Byłem na ściąganiu szwów, ale niestety nie było wtedy mojego lekarza operującego i zapomniałem zapytać czy pępek będzie wklęsły. Nie mam możliwości zapytać swojego chirurga o to, bo przyjechałem na operację z innego końca kraju. Czy on się jeszcze "wciągnie"? Ile czasu może trwać nim to się stanie?

Witam , nie widziałem stanu przed operacją , nie znam rodzaju,zakresu,przebiegu,efektu końcowego operacji!!!-nie potrafię więc odpowiedzieć autorytatywnie!!! Proszę omówić temat - choćby telefonicznie - z operatorem !!! z.żurawski