O czym świadczy wypukła zmiana w obrębie pępka?

Dzień dobry. Od urodzenia miałem taką wystającą kulkę w pępku. Przeszedłem operację przepukliny bez siatki. Minęło trochę czasu i pępek wygląda jak zawsze, czyli jest wypukły. Lekarz powiedział, że może zrobić się wklęsły, ale nie musi. Póki co jest twardą kulką. Ile czasu trzeba czekać na końcowe efekty, jeśli dalej będzie wypukły, to czy mogę zrobić sobie plastykę pępka? Po tym będzie normalny?

Witam , nie znam stanu wyjściowego , nie znam przebiegu , zakresu ani efektu końcowego operacji - nie potrafię więc powiedzieć nic autorytatywnego!!! Prosze omówić temat szczegółowo z operatorem!!! z.żurawski