Jakie mogą być komplikacje po operacji przepukliny pępkowej?

Mąż jest po operacji przepuchliny pepkowej. Boje się bo trafił na pogotowie i miał operacje natychmiast, ponieważ przyszedł za późno i groziło mu zapalenie otrzewnej. Miał już martwice. Lekarz mówił ze wszystko jest niby ok. Ale jakoś się zamartwiam. Proszę o konsultacje czy musze jeszcze się martwić

Witam , nie istnieją konsultacje na odległość=przez internet , bez zbadania pacjenta!!! NIE ZNAM POWODÓW OPERACJI , NIE ZNAM PRZEBIEGU ANI EFEKTU KOŃCOWEGO OPERACJI!!! - Nie potrafię więc odpowiedzieć autorytatywnie! Proszę zapytać operatora!!! z.żurawski