Dlaczego palec po operacji jest nadal sztywny i opuchnięty?

Jestem po operacji palca, przecielam się trafiłam do szpitala ranę umyli i zaszyli po 4 dniach trafiłam znowu do szpitala zakażenie operacja dziś jest już prawie 4 tygdnie po a palec nadal sztywny i opuchniety

Witam , nie widziałem rany palca po urazie , nie operowałem , nie znam przebiegu , zakresu i efektu końcowego operacji! Nie znam też przebiegu pooperacyjnego! Nie mogę więc odpowiedzieć nic autorytatywnie! Proszę pozostawać nadal pod opieką chirurga operatora! Ja,na odległość - niewiele mogę zdziałać!!! z.żurawski