Ciągły stan odrealnienia i zmęczenia

Prosze o interpretacje.Pół roku temu uraz głowy z utratą przytomności.Od miesiąca ciągły stan odrealnienia i zmęczenia. Nie bylo utraty przytomności. MR i TK wyszly ok.EEg W odpr ciemieniowoskroniowych gr polimorficznych fal theta 5-7hz o amp czynności podstawowej. Na tym tle kilkakrotnie zwlaszcza podczas HV przedl do 4min poj fale ostre, theta ostrowierzcholkowe o ampl wyzszej od tla ukladajace sie asymetrycznie z przewaga w odpr prawych, napadowo z tendencja do uogolnienia.Aktywacja PS ujemna

Badanie EEG zawsze!!! interpretuje się w kontekście objawów klinicznych i badania przedmiotowego. Prawidłowy wynik badania nie świadczy o braku choroby i odwrotnie zmiany w badaniu EEG występują również u ludzi zdrowych.
Aby zinterpretowac badanie należy bardzo dokładnie!!! znac występujace objawy, charakter urazu i wiele innych danych. Proszę udac się na konsultację neurologiczną a nie wróżyc przez internet.