Co oznacza wynik EEG 37-latki?

Opis badania EEG glowy.czynnosć podstawowa 9-10Hz o ampl.do 30-50 uV wyrazona dobrze,symetryczna.Miernie wyrazona zwlaszcza w odpr.przednio-centralnych czynnosc szybk.RZ-obecna. W odp.ciemieniowo-skroniowym grupy i serie polimorficznych fal theta 5-7 Hz o ampl. Do 30-55 uV.Na tym tle w zapisie spoczynkowym w i czasie aktywacji HV i PS rejestruje sie kilkakrotnie -w odpr. prawostronnych-czolowych-skroniowych-iglice,fale ostre oraz theta ostrowierzcholkowe o ampl. wyzszej od tla ukladajace sie synchronicznie,napadowo z tendencją do uogolnienia

Niezbędne sa informacje kliniczne o pacjencie, aby interpretować właściwie wyniki jego badań. Może to zrobić tylko lekarz zlecający diagnostykę. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.