Ciągnięcie brzucha w 8 tygodniu ciąży

jestem w 8 tyg ciazy i zaczyam odczuwac napiecie i ciagniecie calego brzucha i bole brzucha jak na okres. czy na tym etapie ciazy takie bole sa normalne i czy nie zaszkodze dziecku biorac nospe a te bole?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, jeżeli dolegliwości bólowe są na tyle silne, że wymagają przyjęcia No-Spy, to powinna Pani mimo wszystko skontaktować się z ginekologiem. Przyjmowanie tego leku w ciąży zaleca się wyłącznie w stanie zdecydowanej konieczności (kategoria C).