Ciąża a intensywna praca

Witam serdecznie,starałam się z mężem 5lat o dziecko, chruje na zespół policystyczny jajników (miałam nadżerkę itd) lekarz u którego się leczyłam informował mnie że bedzie mi ciezko zajsc w ciaze i ciezko bedzie ja utrzymac,udalo sie zaczelam 2trymestr,dostalam krwotoku i wyladowalam w szpita,mialam zwolnienie,teraz rzekomo ciaza jest ok,ale ze wzgledu na ciezka prace fizyczna chce zwolnienie kontynuowac niestety lekarz robi z tym problemy..jakie sa szanse ze dostane zwolnienie?

Aleksander Ropielewski

Nie jestem w stanie tego stwierdzić ponieważ zależy to od stanu i przebiegu obecnej ciąży oraz rodzaju pracy jaką Pani wykonuje.