Ciąża trzy tygodnie po zabiegu usunięcia martwej ciąży

Dzien Dobry . Mam do was pytanie . Choc wiem iz nie dostane stu % odpowiedzi . 4.03.15 mialam zabieg ( martwa ciaza ( dodam iz to bylo 3 ciaza) ) trzy tyg po zabiegu zaszlam w kolejna obecnie jestem w 5 tyg. I zastanawiam sie czy dziecko bedzie zdrowe czy znow sie cos stanie . Nie wiem czy ja moge cos zrobic zeby bylo z nim ok ?

Aleksander Ropielewski

Jedyne co może Pani zrobić to monitorować przebieg ciąży i stosować suplementy diety (kwas foliowy, żelazo, wit d3).