Jakie mogą być przyczyny poronień u 30-latki?

KOBIETA , 30 LAT Witam poronilam 3 razy robiono mi badania krwi I wszystko wporzadku czwarta ciaza donoszona zaszlam w kolejna ciaze w maju tego roku 22tydz ciazy plod obumarl podczas usg w 21 tyg okazalo sie ze dziecko ma raczke krotsza o polowe i ma 4 palce przy lozysku roslo cos mialo to 7 cm a w srodku byla kosc a z boku wyrastaly paluszki nie bylo to widoczne na wczesniejszych usg lozysko ulozone prawidlowo przy usg gdy okazalo sie ze plod martwy bylo nisko macica jest wporzadku

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że wskazane byłoby badanie kariotypów u Państwa , czy. były badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego?