Dlaczego ciążę tak trudno mi donosić?

Witam poronilam 3 razy robins mi badania krwi I wszystko wporzadku 4 ciaza donoszona wiec mam jednego synka zaszlam w kolejna ciaze w maju tego roku 22tydz ciazy plod obumarlo oddam ze wszystkoe ciaze z jednym partnerem jaka moze byc przyczna tego ze jest mi ram ciezko donosic ciaze z moim synkiem bedac w ciazy brownies miala. Krwawienia

Lek. Tomasz Budlewski

a jaka jest budowa macicy? jakieś zabiegi na macicy? jak było położone łożysko?