Ciąża zagrożona a stosowanie Fenoterolu

Witam, proszę o informację czy będąc w drugiej ciąży zagrożonej (w pierwszej ciąży urodziłam syna żywego pod koniec 20tc niestety dziecko zmarło po 50min.) stosuje się fenoterol i isoptin tylko przez 2tygodnie (od 19tc do 22tc) czy odstawienie tabletek nie jest niebezpieczne przy skracającej się i miękkiej szyjce ? Martwię się ponieważ na wszystkich forach dziewczyny przeważnie biorą fenoterol do 36-38tc tak, jak jest to zalecane na ulotce. Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.
KOBIETA ponad rok temu

Ciąży nie prowadzi się przy użyciu forów internetowych-wymagana jest indywidulalizacja postępowania zalecana przez lekarza prowadzącego..