Ciąża zagrożona w 11. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 11 tyg ciązy. Wczoraj bylam u lekarza bo wieczorem zauwazylam przy sikaniu bardzo jasne brazowe plamienie, przestraszyłam się bo 2 razy już poroniłam. Lekarz powiedział ze mam nisko kosmowke i to przez to te plamienie, przepisal luteinę dopochwowo, doustnie oraz magnez, powiedział ze mam dużo lezec i się oszczedzac bo mam ciaze zagrozona. Czy jest szansa ze ta kosmówka się podniesie? Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Tak, kosmówka ma zdolność do przemieszczania się dlatego pomimo tego, że kosmówka jest nisko, łożysko może mieć już prawidłową lokalizację. Sugeruję stosować się do zaleceń lekarza.

Pozdrawiam.