Krwawienie w 14-tygodniu ciąży

Witam w 14 tyg. ciazy dostałam krwawienia ze skrzepami( 4dni wczesniej badanie nie wykazalo nieprawidlowosci)po 4 dniach zostalam wypisana ze szpitala(zalecenia nospa magnez i luteina)po 2 dniach zaczely sie plamienia brazowe wizyta usg wykazalo odklejanie sie kosmowki ok 18 mm zalecenia dodatkowe lezenie. Zaczyna sie teraz 17 tyd.brazowe brudzenie utrzymuje sie nadal,3 dni temu po tel.konsultacji dolaczono mi cyklonamine 3*2 czy tak dlugie plamienie jest normalne?jakie powinno byc postepowanie?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego ciąże i postępować zgodnie z zaleceniami. Sądzę, że postępowanie jest prawidłowe ale bez badania nie można się odnieść do opisanej sytuacji.