Krwiak pod kosmówką w 15-tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 15 tc i od dwóch tygodni mam krwiaka pod kosmowka wymiarów 1,22x0,72mm czy jest szansa na donoszenie zdrowej ciąży? I czy mogę podróżować? Czeka mnie podróż autem 600km...

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczny jest odpoczynek i raczej lezenie. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.