Ciemne krwawienie podczas stosowania Vibin Mini

Dzien dobry od 2 lat biore tabletki Vibin konczac zolte tabletki dostałam ciemnego plamienia od czasu do czasu z krwia a typowa miesiaczke dostawałam zawsze w trzeci dzień brania bialych trochę jestem przestraszona bo stało mi się to pierwszy raz i nie wiem czy to normalne

Aleksander Ropielewski

Może to być wynik zaburzenia równowagi hormonalnej, jednak bez przeprowadzenia badania ginekologicznego nie jestem w stanie wypowiedzieć się bardziej konkretnie. Jeżeli czuje Pani duży niepokój z tym związany proszę skontaktować się z ginekologiem.