Ciemne plamy na zewnętrznych stronach piersi

Dzień dobry. Ostatnio w lustrze zauważyłam ciemnie plamy w kształcie pionowych pasków po zewnętrznych stronach piersi. Są tylko dwie. Jedna na lewej piersi druga na prawej. Wyglądają jak odciśnięte od stanika ale nie da się tego zmyć. Czy powinnam zgłosić się do lekarza?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.