Ciemne przebarwienia na żołędzi penisa

Witam, mam 20 lat od urodzenia przynajmniej od kiedy pamiętam mam takie ciemno żólte przebarwienia na żołędziu penisa, czy można to jakoś usunąć? nie boli nie swędzi ale nie estetycznie wygląda. Zdjęcie tego nie przedstawia tak dokładnie ale też widać. Zdjęcie jest w linku poniżej. Proszę o pomoc;) http://zapodaj.net/b14af00684e4c.jpg.html

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza urologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.